Stock Image

Бренд CITROËN пропонує можливість розрахувати кредит у режимі онлайн

Фірмовий підхід "Ваш комфорт - наш пріоритет" для Бренду CITROЁN завжди був ключовим. І це проявляється не тільки в автомобілях CITROЁN, але також у супутніх послугах Бренду: сервіс та гарантія, фіксована вартість ТО, програма допомоги у дорозі CITROЁN Assistance, конфігуратор та онлайн-склад автомобілів. Кожна послуга, кожен напрямок продумано і створено для того, щоб зробити життя власника автомобіля CITROЁN більш комфортним, простим, зручним. І тепер Бренд запускає нову функцію у фірмовому онлайн-магазині CITROЁN – розрахунок кредиту на автомобіль у режимі «реального часу»!

 

Розрахувати кредит дуже просто. Для початку слід вибрати бажаний автомобіль та комплектацію: наприклад, ось цей CITROEN С4 SHINE ціною 782 тис. грн. Далі необхідно натиснути віртуальну кнопку «Розрахувати кредит», яка відкриває вікно з можливістю введення суми початкового внеску, бажаного терміну кредитування, а також вибору типу кредиту (класичний або ануїтет). При вказанні необхідних даних, кредитний калькулятор автоматично розрахує всі необхідні суми від різних банків: розмір початкового внеску, додаткові платежі при оформленні кредиту, щомісячні виплати та графік погашення кредиту.

 

Наприклад, якщо початковий внесок буде 10% від ціни автомобіля, то загальна сума становитиме від 162,5 до 176 тис. грн (залежно від обраного банку). Це вже з урахуванням страховки КАСКО, реєстрації автомобіля та отримання номерів, тд. При виборі максимального терміну кредитування 84 місяці та форми погашення кредиту «ануїтет», щомісячні платежі становитимуть 10,6 або 11,3 тис. грн (залежно від обраного банку).

 

Другий приклад: за умови, що клієнт продав свій старий автомобіль і хоче придбати новий. Тоді перший внесок може бути досить значним – для орієнтира візьмемо 50% від ціни автомобіля. У такому випадку спочатку потрібна сума від 475 до 483 тис. грн (залежно від обраного банку) щоб забрати автомобіль із салону. А наступні платежі за кредитом строком на 84 місяці та з формою погашення «ануїтет» становитимуть лише 5,5 або 6,1 тис. грн (залежно від обраного банку).

 

Нарешті, фінальний крок – подача попередньої заявки, яка можлива тут же на сайті: достатньо внести свої мінімальні дані та надіслати інформацію представникам Бренду CITROЁN. Далі заявку буде передано відповідному дилерському центру, фахівці якого зможуть підготувати всі необхідні документи для проведення операції з оформлення кредиту та купівлі автомобіля. У результаті клієнт приїде "на все готове", залишиться лише поставити кілька підписів: знову приклад максимального комфорту!

 

У результаті тепер кожен клієнт може прорахувати автомобіль, який підходить під його бюджет – змінюючи як початковий внесок, так і щомісячні платежі. Важливо, що подібна «візуалізація» кредиту допоможе усвідомити, які автомобілі стають доступними з цілком реальним бюджетом: автомобіль на клас вищий, максимальна комплектація, потужніший двигун, версія з АКПП. Таким чином, потенційний покупець зможе підібрати автомобіль, не обмежуючись жорсткими рамками бюджету, а вибираючи по-справжньому «варіант своєї мрії». А інша людина взагалі зможе усвідомити, що замість покупки старого автомобіля, він може дозволити собі новий CITROЁN - нехай з невеликими щомісячними виплатами, зате з великими перевагами: це буде безпечний, надійний, комфортний автомобіль.

 

 

Таким чином, Бренд CITROЁN ще раз не на словах, а ділі доводить: Ваш комфорт – наш пріоритет. Тепер цей фірмовий комфорт CITROЁN починається ще в момент вибору автомобіля: за допомогою онлайн-складу для підбору бажаного автомобіля CITROЁN та функції розрахунку кредиту в режимі реального часу.

Про дилера
АВТОCВІТ МИКОЛАЇВ

 

Автоцентр заснований в серпні 2004 року і є офіційним дилером Citroen в м.Миколаїв і Миколаївській області. Основним напрямком діяльності компанії є продаж нових автомобілів, їх гарантійне обслуговування і ремонт. У нашому автосалоні Вашій увазі представлений широкий модельний ряд автомобілів марки Citroen.

Наші менеджери завжди раді Вам і готові відповісти на всі питання, що цікавлять, нададуть всю необхідну інформацію, щоб Вам було легше здійснити свій правильний вибір.

У нашому автосалоні Ваc ознайомлять з умовами придбання автомобіля в кредит і нададуть в цьому кваліфіковану допомогу.

Сервісний центр нашої компанії оснащений всім необхідним для проведення технічного обслуговування і ремонту Вашого автомобіля. Всі роботи виконуються згідно з технологією, рекомендованою виробником. Спеціалісти сервісного центру регулярно проходять навчання і спецпідготовку в центрі технічної підготовки.

Сервісний центр пропонує Вам широкий вибір додаткового обладнання та аксесуарів з наданням гарантії на їх роботу і не порушенням заводської гарантії на автомобіль.

Наша діяльність обумовлена

Салон

Тел: 0-800-30-50-60    +38(067)510-21-00    +38 (067)516-60-43   

Адреса: м. Миколаїв, вул. Космонавтів 81/27

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб : 10:00 - 17:00

Нд.: ВИХІДНИЙ 

Сервіс

Тел: 0-800-30-50-60 +38(067)510-21-00

Адреса: м. Миколаїв, вул. Космонавтів 81/27

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 17:00
Нд: вихідний